Start Projekt współpracy

PostHeaderIcon Projekt współpracy

PostHeaderIcon Złożyliśmy wniosek o przyznanie pomocy na realizację projektu współpracy

W związku z podpisaniem w dniu 17 sierpnia br. w Troszynie umowy o współpracy na rzecz realizacji projektu pn. „Promocja – Aktywizacja – Turystyka – Ochrona Dziedzictwa”, w dniu 5 października br. złożyliśmy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie wniosek o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego PROW na lata 2014-2020.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Międzynarodowa konferencja „10 lat razem” w Jonavie na Litwie

Na zaproszenie Pana Juozas Jokimas Prezesa Stowarzyszenia Jonavos rajono savivaldybės vietos veiklos grupė w dniach 20-22 sierpnia br. w Jonavie na Litwie uczestniczyliśmy w Międzynarodowej konferencji „10 lat razem”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Konferencja na Litwie

W związku z realizacją projektu współpracy pn. „Partnerstwo dla tradycji i innowacji w rozwoju lokalnym” dniach 26-28 marca br. w uczestniczyliśmy w konferencji „E-sklep – możliwości i plany na przyszłość”, która odbyła się w siedzibie władz Rejonu Jonavy na Litwie. Uczestnikami konferencji byli właściciele gospodarstw agroturystycznych i rolnych oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych z obszaru działania LGD „ZIELONE SIOŁO” oraz FPLGD „Ciuchcia Krasińskich” - partnerów projektu.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Szkolenie dla potencjalnych, drobnych wytwórców

W dniu 23 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się szkolenie skierowane do potencjalnych, drobnych wytwórców wytwarzających wyroby kulinarne z surowców pozyskanych we własnych gospodarstwach rolnych, agroturystycznych, ekologicznych i agroedukacyjnych.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Uczestniczyliśmy w młodzieżowych warsztatach na Litwie

W dniach 25 - 29 sierpnia br. uczestniczyliśmy w seminarium i warsztatach studyjnych dla przedstawicieli młodzieżowych organizacji pozarządowych, które odbyły się na Litwie. Był to kolejny etap projektu współpracy pn. „Partnerstwo dla tradycji i innowacji w rozwoju lokalnym” realizowanego pomiędzy LGD „ZIELONE SIOŁO”, FPGLD „Ciuchcia Krasińskich” oraz Litewskim Stowarzyszeniem. W warsztatach uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie wraz z nauczycielem p. Anną Parys, zaś nad delegacją opiekę sprawował asystent koordynatora projektu współpracy p. Agnieszka Sołowińska.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Polsko-litewskie spotkanie kulturowo-warsztatowe w „Bindudze” nad Bugiem

W związku z realizacją Projektu współpracy pn. „Partnerstwo dla tradycji i innowacji w rozwoju lokalnym” w dniu 28 czerwca br. w Ośrodku Agroturystycznym „BINDUGA” w Broku nad Bugiem odbyło się seminarium pn. „Rozwój agroturystyki i turystyki wiejskiej na obszarze działania LGD „ZIELONE SIOŁO”. Zajęcia poprowadził pan Leszek Leśniak z Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie posiadający bogate doświadczenie w zakresie szkoleń dotyczących rolnictwa i obszarów wiejskich.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Konferencja „Razem zrobimy więcej”

W związku z realizacją projektu współpracy pn. „Partnerstwo dla tradycji i innowacji w rozwoju lokalnym” w dniach 12-13 kwietnia br. w miejscowości Fijałkowo (gm. Przasnysz) odbyła się 2-dniowa konferencja pod nazwą „Razem zrobimy więcej”.

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…